Wierzę w świat, w którym my kobiety kochamy siebie i dbamy o same siebie z należytą miłością. Poprzez stworzenie sobie codziennych, drobnych rytuałów zaczarowujemy naszą codzienność w niecodzienność, a wypracowane przez nas drobne przyjemności karmią nasze dusze nie doprowadzając do przepracowania i wypalenia. Przytulamy siebie. Jemy naturalne, nieprzetworzone, zdrowe posiłki. Ruszamy się. Oddychamy świadomie. Myślimy pozytywnie. I kilka razy w ciągu dnia zapalamy świece w różnych intencjach, aby w naszym życiu zaczęły dziać się cuda.

Natura pełna jest zachwycających aromatów wpływających na nasze poczucie szczęścia. Naturalne olejki eteryczne otrzymywane z kwiatów, liści, nasion, łodyg lub korzeni aromatycznych roślin, ziół i owoców mają niesamowitą moc. Są one bardzo skondensowanymi, czystymi biologicznie preparatami, które mają za zadanie przynieść zdrowie, radość i poprawę jakości życia.

Pomyśl o zapachu skórki z pomarańczy, lasek cynamonu, pąków goździków czy lasek wanilii, rozkwitającej w ogrodzie róży, lawendy, czy świeżo posiekanej trawy cytrynowej… o zapachu świeżo upieczonego chleba, wiosny, deszczu, lasu, morza czy słońca na Twojej skórze… Wszystkie budzą emocje i otwierają zmysły, jedne odprężają i relaksują, inne pobudzają a niektóre leczą. Niewątpliwie dzięki zapachom możemy wprowadzić się w dobry nastrój  w ciągu całego dnia i mieć poczucie spełnienia i szczęścia.

Aromaterapią możemy się cieszyć w ciągu całego dnia- rozbudzić nasze zmysły rano i dodać sobie energii, zwiększyć naszą koncentrację i skupienie w ciągu pracy, wyciszyć się i zrelaksować wieczorem… Kiedy pisze te słowa obok klawiatury stoi zapalona się świeczka „Twórczy Szał”, która pomaga mi pomaga oczyścić umysł i poprawić procesy myślowe. Mam też swoje ulubione świeczki do porannych ćwiczeń, do przygotowania posiłków, do ich jedzenia, do wieczornej relaksacji i medytacji (o rytuałach przeczytasz TUTAJ). Moje świece mają swoje przeznaczenie. Każda z nich ma za zadanie poprawić Twoje samopoczucie w zależności od pory dnia i aktywności.

Moja misją jest ułatwić Ci kontakt z naturą i energią ognia a poprzez stworzenie małych rytuałów pomóc Ci zadbać o siebie, wnieść światło w Twoje życie i zbudować trwałe poczucie szczęścia. Wierzę, że zapach może być czarodziejem, który (mimo swojej ulotności) wniesie do Twojego życia magię  🙂

Instagram